Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
