Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Custom
oc: Personalizat

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Status message
oc: Messatge d'estat
