Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Custom
ro: Personalizat

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Status message
ro: Mesaj de stare
