Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Custom
sk: Vlastná

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa
