Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Welcome
sr: Добродошли

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
