Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
