Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Status message
th: สถานะข้อความ
