Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش
