Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
