Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
