Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Welcome
da: Velkommen

en: Custom
da: Tilpasset

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Status message
da: Statusmeddelelse
