Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
