Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Custom
et: Kohandatud

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Status message
et: Olekuteade
