Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Status message
fa: پیام وضعیت
