Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Custom
fi: Oma

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti
