Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Welcome
fr: Bienvenue

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état
