Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
