Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Status message
hr: Poruka statusa
