Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Custom
hu: Egyéni

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Status message
hu: Állapotüzenet
