Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
