Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Welcome
ja: 歓迎

en: Custom
ja: カスタム

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
