Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
