Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Welcome
lv: Sveicināti

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
