Multi Step Form Example (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Próximo

en: Welcome
pt: Bem vindo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Status message
pt: Mensagem de status
