message react (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: delete
cs: smazat

en: new
cs: novinka

en: Create
cs: Vytvořit

en: Roles
cs: Role

en: download
cs: stažení

en: message
cs: zpráva

en: send
cs: odeslat

en: @time ago
cs: @time zpět

en: cancel
cs: zrušit

en: About
cs: Popis
