message react (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: new
be: новае

en: Create
be: Стварыць

en: Roles
be: Ролі

en: @time ago
be: @time таму

en: role
be: роля

en: About
be: Аб
