message react (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: new
bg: нов

en: Create
bg: Създаване

en: Roles
bg: Роли

en: message
bg: Съобщение

en: send
bg: Изпращане

en: @time ago
bg: преди @time

en: role
bg: роля

en: cancel
bg: Отказване
