message react (8.x-1.2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: new
el: νέο

en: Create
el: Δημιουργία

en: Roles
el: Ρόλοι

en: @time ago
el: πριν από @time

en: role
el: ρόλος

en: cancel
el: ακύρωση

en: About
el: Περί
