message react (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: delete
fa: حذف

en: new
fa: جدید

en: Create
fa: ایجاد

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: message
fa: پیغام

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Send To
fa: ارسال به

en: role
fa: نقش

en: cancel
fa: لغو

en: About
fa: درباره
