message react (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: new
fr: nouveau

en: Create
fr: Créer

en: Roles
fr: Rôles

en: download
fr: télécharger

en: send
fr: envoyer

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Send To
fr: Envoyer à

en: role
fr: rôle

en: cancel
fr: annuler

en: About
fr: À propos
