message react (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: new
hr: novo

en: Create
hr: Stvori

en: Roles
hr: Uloge

en: @time ago
hr: prije @time

en: role
hr: uloga

en: About
hr: Opis
