message react (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: delete
it: elimina

en: new
it: nuovo

en: Create
it: Crea

en: Roles
it: Ruoli

en: message
it: messaggio

en: send
it: invia

en: @time ago
it: @time fa

en: role
it: ruolo

en: cancel
it: annulla

en: About
it: Informazioni
