message react (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: delete
jv: busak

en: new
jv: anyar

en: Create
jv: Gawé

en: Roles
jv: Parāgā

en: @time ago
jv: @time kepungkur

en: role
jv: paraga

en: About
jv: Ngenani
