message react (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: new
ka: ახალი

en: Create
ka: შექმნა

en: Roles
ka: როლები

en: @time ago
ka: @time წინ

en: role
ka: როლი
