message react (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: delete
km: លុប

en: new
km: ថ្មី

en: Create
km: បង្កើត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: role
km: តួនាទី

en: About
km: អំពី
