message react (8.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: message
kn: ಸಂದೇಶ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: About
kn: ಕುರಿತು
