message react (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: new
lt: naujas

en: Create
lt: Kurti

en: Roles
lt: Rolės

en: download
lt: atsisiųsti

en: @time ago
lt: prieš @time

en: role
lt: rolė

en: cancel
lt: atšaukti

en: About
lt: Apie
