message react (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: new
my: အသစ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: @time ago
my: @time အချိန်က

en: About
my: အကြောင်း
