message react (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: new
nl: nieuw

en: Create
nl: Aanmaken

en: Roles
nl: Rollen

en: message
nl: bericht

en: send
nl: versturen

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Send To
nl: Verstuur naar

en: role
nl: rol

en: cancel
nl: annuleren

en: About
nl: Over

en: Create message
nl: Bericht aanmaken
