message react (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: new
nn: ny

en: Create
nn: Lag

en: Roles
nn: Roller

en: @time ago
nn: @time sidan

en: role
nn: rolle

en: cancel
nn: avbryt
