message react (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: delete
ro: șterge

en: new
ro: nou

en: Create
ro: Crează

en: Roles
ro: Roluri

en: @time ago
ro: în urmă cu @time

en: role
ro: rol

en: cancel
ro: revocare

en: About
ro: Despre
