message react (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: delete
sq: fshij

en: new
sq: i ri

en: Create
sq: Krijo

en: Roles
sq: Rolet

en: @time ago
sq: @time më parë

en: role
sq: roli

en: About
sq: Informacione
