message react (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: delete
sv: radera

en: new
sv: nytt

en: Create
sv: Skapa

en: Roles
sv: Roller

en: download
sv: ladda ned

en: message
sv: meddelande

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Send To
sv: Skicka till

en: role
sv: roll

en: cancel
sv: avbryt

en: About
sv: Om

en: Create message
sv: Skapa meddelande
