message react (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: new
te: కొత్త

en: Create
te: సృష్టించు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: @time ago
te: @time క్రితం

en: role
te: పాత్ర

en: cancel
te: రద్దుచేయి

en: About
te: గురించి
