message react (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: delete
tr: sil

en: new
tr: yeni

en: Create
tr: Oluştur

en: Roles
tr: Roller

en: download
tr: İndir

en: message
tr: mesaj

en: @time ago
tr: @time önce

en: role
tr: rol

en: cancel
tr: iptal

en: About
tr: Hakkında
