message react (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: delete
uk: видалити

en: new
uk: новий

en: Create
uk: Створити

en: Roles
uk: Ролі

en: download
uk: завантаження

en: message
uk: повідомлення

en: send
uk: відправлено

en: @time ago
uk: @time тому

en: Send To
uk: Надіслати

en: role
uk: роль

en: cancel
uk: скасувати

en: About
uk: Про модуль
