Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Version
az: Versiya

en: Unknown
az: Naməlum

en: Error
az: Səhv

en: Module name
az: Modul adı
