Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Module name
bo: མ་དཔེའི་མིང
