Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Status
it: Stato

en: Version
it: Versione

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Error
it: Errore

en: Module name
it: Nome modulo
