Module Security Advisory Coverage Report (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Version
lt: Versija

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Error
lt: Klaida

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas
